מומחיות מכונות ברד ומיץ

 

המומחיות הנדרשת בתיקון ומכירת

מכונות ברד ומיץ

 

בתי עסק שונים יודעים עד כמה הם לא יכולים להסתדר ללא מכונת ברד או מיץ בגודל שמתאים להם. יש מטרות שונות להצבה של מכונת ברד כזו במקום הנכון, אך חשוב מאוד לזכור עד כמה ללא מכונת ברד או מיץ, יהיה בלתי אפשרי לתת את כל השירות לקהל היעד שלו.

 

בישראל של היום אנו יכולים למצוא לא מעט מכונות מיץ וברד כאלו המשווקים בצורה נרחבת למדי. זאת בין אם מדובר על מכירה של מכונות מיץ או ברד מיד שנייה במקומות שונים, ובמיוחד אם מדובר על היצע של מוצרים חדשים אותו חשוב מאוד להציג בצורה כמה שיותר מקצועית כדי שהלקוח יוכל לבחור את המכונה שמתאימה לו במדויק.

 

 

התצוגה של מכונות מיץ היא בעלת חשיבות רבה בשל מספר סיבות. אם אנו מדברים על משווקים איכותיים וגדולים וחשוב מכך האחזקה שלהם הניסיון הידע והמקצועיות שלהם כמו שיש לטכנו 10, אנו יכולים לזהות את העצמה של מקום גדול שמחזיק מספר מרשים של דגמים ומציע בכך פתרון מצוין למכונות ושתייה. 

 

היום יש שתי אפשרויות חשובות להציג מוצרים שונים. כלומר, יש אתר אינטרנט שבו אפשר לקבל מידע רב לגבי מידות מכונות המיץ / ברד, נתוניו הטכניים וכיו', ויש גם תצוגה מוחשית באולם ייעודי שבו גוף גדול מציג את מכונות המיץ שלו על מנת שכל לקוח פוטנציאלי יוכל לראות אותם בגודל טבעי ואף למשש את הסחורה, כמו שאומרים.

 

החשיבות הרבה של הסברים בעת השירות

כדי שיגדל הסיכוי שכל בעל עסק או כל ארגון אחר יוכל לרכוש מכונת ברד או מיץ שבאמת ישרת אותו נאמנה לכמה שיותר זמן, חשוב לשדרג את התצוגה בשירות מקצועי. הכוונה היא לכך שעם כל הכבוד לתצוגה יפה ומסודרת של מכונות הברד כאלו, הרי שללא קבלת מידע רלוונטי לגבי כל מכונה יהיה קשה לרכוש את הדגם המתאים ביותר.

 

אם באתרי אינטרנט אפשר להציב כמה שיותר מידע ליד כל דגם, הרי שבכל הקשור לאולם תצוגה, איש מכירות יכול להיות זה שיקדיש תשומת לב ללקוח ויסביר לו את כל מה שצריך לגבי כל מכונה. אלו שעובדים עם טכנו 10 מבינים מיד כיצד מעבר לתצוגה הם יכולים לדעת הכול על כל דגם של מכונת מיץ שמעניינת אותם.

 

משווק מורשה של "טכנו אייס"

בהנהלת דוד (טכנו) ושבתאי שאול

דוד: 053-9427451

שבתאי: 053-9370054